środa, 17 lutego 2016

Skała Afrodyty

Krótki przerywnik od zimy, czyli kilka kadrów z naszego styczniowego wyjazdu na Cypr. Przyszło mi przezwyciężyć lęk przed lotem samolotem (dodajmy jeszcze do tego nieprzewidywalne w skutkach towarzystwo 6-miesięcznego bobasa), ale było warto. Przyjemna temperatura, mało turystów, piękne widoki, trochę aktywnego (nie zapominajmy o bobasie!) odpoczynku. Reset. Szkoda, że to było już tak dawno. 

Co do ubrań - niech żyją polskie marki! Kolejny raz na blogu t-shirt THE ODDER SIDE. Do tego spódnica z rzemieniem i nakrapiany, krwistoczerwony komin marki o przekornej nazwie WYGLĄDASZ JAK CHŁOPAK.11 komentarzy:

 1. Młody Człowiek na tym ostatnim zdjęciu ma minkę, jakby nie był zbyt zadowolonym Młodym Człowiekiem - ale pewnie widoki bardzo mu się podobały, bo w tak pięknym miejscu to chyba każdy byłby nimi zauroczony ;)

  Podglądałam Was na tym Cyprze na Instagramie - cudowne miejsce, wspaniałe plenery!

  A t-shirt i spódnica to na mojej komórce jak sukienka wyglądały, dlatego pewną byłam, że to komplet razem zszyty jest ;)
  Ładne są!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia! Fajny wyjazd mieliście, zazdroszczę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. pięknie wyglądasz!
  a ja muszę zobaczyć "wyglądasz jak chłopak ;)
  pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastycznie, pięknie tam. Też zawsze chciałam pojechać na wczasy w zimie ale jeszcze się nie złożyło, może za rok ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Już sama nazwa Twojego bloga dobrze o Tobie świadczy ;) super stylizacja.

  OdpowiedzUsuń
 6. Super zdjęcia :) fajnie tak zregenerować siły :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czerwień ożywiła całość. Pięknie tam, gdybym mogła to chętnie bym poleciała, podziwiam, ja za bardzo strachliwa jestem, bo temperament Dziecia jednak zbyt duży ;) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Ajaja, jakie to pierwsze zdjęcie piękne :)

  OdpowiedzUsuń